Vzpomínky

29. října 2012 v 19:14 | Nelis_cool_

Vzpomínky
Lekává vzpomínka

Nová 12tiletá klisna Bibi se dostala na pastvinu Jiskry a Cipíska. Mimochodem Cipísek se s jinýma koňma než s Jiskrou nesnese. Akorát když se Bibi tam dostala tak na sebe byli hodná pásli se spolu a tak. Jenže najednou přiběhl soused a řekl nám že je klisnička v potoku. Všichni se najednou rozběhl a letěěli hrozně rychle. Chudáček bylo pod 8 stupňů. A když jsme jí našli ležela v potoku zasekla si nožičku a hlavu měla ve vodě. Iva (hlavní) jí zvedla hlavu a její syn rozmotával tu nohu. Ještě 5 minut a mohla by umřít. Pak sme jí dali hodně dek a hlavně na břicho a hruzně se klepala chudinka..

Noc v kuchyni

Rozhodli sme se spát na kanapi v kuchyni byla to strašná prča.Taky sme měli hroznej hlad takže sme kradli šunku. Nakonec začalo i sněžet. Byli jsme vzhůru asi do 4ráno.

Hubertova jízda

Hubertova jízda bylajinak než měla bejt protože byl sníh a chumelilo. Byla připravená cesta kde se bude klusat atd.. Jenže ten sníh to zkazil. Jediný co sme si odvezli byl mráz. Ale byl velkej soud. Jedna holka měla jít ven a postavit sněhuláka malýho. Ona si na chvíli sedla a potom se byla já a řekla jsem že sem jela na dvouch koní. A dostala jsem trest abych jí tam jako kůň odvezla. :)) až budou na netu fotky tak je sem dám.

Nový sen

Nejezdí se tam na koních >> Amur,Mia,Navar,Nasavan, muly >> Jessi a Íma , Bibi a Gavoře. Jenže až se na nich bude jezdit tak na nich budou jezdit ty lepší a já miluju Gavoru. Chci se sjet na Gavoře je to můj nový sen. ♥♥♥

Všechno co sem tady zažila ukryla a skamarídila se s novýma dětma a lidma je ukryto v mém srdci a já si toho vážím PROSTĚ NEJ TÁBOR. Budu tam jezdit co nejvíc ♥♥♥. Miluju ten tábot miluju koně vzpomínky.


Nějaké fotky bíla je Bibi a Gavora je ta šedá.tady je sní cipajs


tady začíná Gavora

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leila Leila | 29. října 2012 v 20:04 | Reagovat

Jé se máš já se na hubertovku nikdy nedostala :// zatím jen cválám a mini skoky. :// ale  na koně s emoc často nedostanu max 1x týdně :/

2 Nelis_cool_ Nelis_cool_ | E-mail | Web | 30. října 2012 v 14:16 | Reagovat

[1]: aspoň jednou týdně já 6 * do roka

3 Leila Leila | 30. října 2012 v 20:37 | Reagovat

[2]: aha :DD Ale to jezdím třeba jen 15 minut víš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama